به نام خدا

اطلاعیه شماره: 1401120801

مورخ: 1401/12/08

 

خریدار محترم امتیازِ دفتریاری اسناد رسمی

با سلام

پیرو درخواست شما برای خرید امتیاز دفتریاری اول، به اطلاع می رساند، امتیازِ دفتریاریِ دفترخانه‌ای خوشنام در اسلامشهر (تهران) آماده واگذاری است.

قیمت پیشنهادی سردفتر 170 میلیون تومان است. (60% زمان قرارداد و 40% بعد از صدور ابلاغ دفتریاری به صورت نقدی)

دفترخانه دارای بیش از 15 سال سابقه و سردفتر آقا و میانسال هستند.

چند نکته:

ازجمله حقوق دفتریار این است که هیچکس حتی سردفتر نمیتواند او را عزل و برکنار کند و حتی با تغییر سردفتر این امتیاز برای شما باقی می‌ماند.

15% از درآمد دفترخانه قبل از کسر هزینه ها، متعلق به دفتریار است.

  • (یعنی اگر درآمد دفترخانه ای را به طور میانگین 90 میلیون تومان در ماه در نظر بگیریم، ماهانه بیش از 13 میلیون تومان متعلق به دفتریار خواهد بود)
  • ضمن اینکه طبق بخشنامه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور حق التحریر دفترخانه‌ها در سراسر کشور از تابستان 1402 بیش از 2 برابر خواهد شد و درآمد دفتریاران نیز به همان نسبت افزایش خواهد یافت.

 

به درخواست سردفتر، خواهشمند است در خصوص محل دقیق دفترخانه و شماره دفترخانه و سایر مشخصات مهم دفترخانه سوال نفرمایید.

  • (چراکه افرادی پس از اطلاع از مشخصات دفترخانه مستقیماً با خود سردفتر تماس گرفته و موجب نارضایتی ایشان میگردند)

کارشناسان ما پس از احراز صلاحیت شما برای خرید این امتیاز، طی جلسه‌ای حضوری در محل دفترخانه اطلاعات دقیق دفترخانه و نحوه کار دفترخانه و میزان درآمد ماهیانه آن را به همراه همه نکات مهمی که باید بدانید به شما خواهند گفت. و تا زمانی که تصمیم شما برای خرید امتیاز نهایی نگردد، نیاز به پرداخت وجهی نیست.

در آخر به اطلاع می رساند، از جمله شرایطی که شما برای خرید امتیاز دفتریاری اول باید داشته باشید سن بین 20 تا 50 سال کامل شمسی، کارت معافیت یا پایان خدمت برای آقایان و… است.

ضمناً خریدار محترم لازم نیست سابقه کار داشته باشد و با هر مدرک لیسانس و یا حتی دیپلم هم میتواند برای خرید امتیاز اقدام کند.

پس از صدور معرفی نامه توسط سردفتر، دفتریار باید در آزمون دفتریاری که هرساله توسط سازمان ثبت برگذار میگردد شرکت کند.

این آزمون معمولا در شهریورماه هرسال برگذار میگردد.

  • (با توجه به سوالات متعدد در خصوص امتحان و اختبار دفتریاری، به اطلاع می رساند که پذیرفته شدن در این امتحانات کار دشواری نخواهد بود و با حداقل آمادگی، پذیرفته خواهید شد. همچنین منابعی برای آمادگی در این امتحانات و اختبارات به رایگان در اختیارتان قرار خواهد گرفت)

با توجه به اینکه این دفترخانه دارای دفتریار اول می‌باشد و هیچ دفترخانه‌ای نباید بدون دفتریار فعالیت کند، ابتدا به عنوان دفتریار دوم معرفی می‌گردید و پس از قبولی شما در آزمون و اختبار و همزمان با استعفا دفتریار قبلی به عنوان جانشین دفتریار اول مشغول به کار می‌شوید (بدون نیاز به آزمون و اختبار مجدد) که همه موارد فوق در قراردادی که بین شما و سردفتر و دفتریارسابق منعقد میگردد انعکاس خواهد یافت.

یکی دیگر از مزایای خرید امتیاز دفتریاری این دفترخانه (علاوه بر قیمت استثنایی) این است که تا تعیین تکلیف نهایی، می توانید به عنوان کارمند در این دفترخانه مشغول به کار باشید و حقوق دریافت کنید.

در نهایت، با توجه به موارد فوق الذکر، با شماره زیر تماس بگیرید.

همچنین 50 میلیون تومان همزمان با اولین پرداختی شما به سردفتر، به عنوان حق الزحمه به حساب مدیریت وبسایت محضرچی از شما دریافت میگردد.

لطفا قبل از تماس کلیه شرایط بالا را به دقت مطالعه کنید و با توجه به حجم تماس‌ها از برقراری تماس غیر ضروری خود داری کنید.

02191305216

09024621070

غیاثوند

با تشکر

سردبیر وبسایت محضرچی