سوالات حقوقی و ثبتی

در صورتی که هر نوع سوالی درخصوص مطالب درج شده در سایت دارید فقط از طریق ارسال دیدگاه که در زیر هر پست قرار دارد سوال خود را طرح بفرمایید. تا کارشناس مربوطه در اسرع وقت به شما پاسخ درست دهد.

تماس ضروری

این شماره برای مشاوره تلفنی نیست (برای رزرو وقت مشاوره اینجا کلیک کنید) و همانطور که گفتیم اگر سوالی درخصوص مطالب درج شده در سایت دارید فقط از طریق ارسال دیدگاه که در زیر هر پست قرار دارد سوال خود را طرح بفرمایید و از تماس تلفنی خودداری فرمایید.

مشاوره

رزرو وقت مشاوره با کارشناسان ارشد محضرچی

پشتیبانی محصولات

تا تعیین وضعیت واتساپ و سایر شبکه‌های اجتماعی برای دریافت پشتیبانی محصولات با شماره 02191305216 تماس بگیرید.

جهت پشتیبانی فروش محصولات به واتساپ ما پیام ارسال کنید. در صورتی که هر نوع سوالی درخصوص مطالب درج شده در سایت دارید فقط از طریق ارسال دیدگاه که در زیر هر پست قرار دارد سوال خود را طرح بفرمایید و در واتساپ سوال نکنید.

پیامک‌

پیامک‌گیر محضرچی آماده دریافت نظرات، انتقادات، پیشنهادات، گزارش خطا در سایت می‌باشد.

توجه داشته باشید که 90003119 و 09999153684 و 02191305216 تنها شماره‌هایی هستند که محضرچی از طریق آن‌ها با مشتریان تماس میگیرد یا برای آنها پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند.
بنابراین ارسال هرگونه پیامک یا تماس تحت عنوان محضرچی، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام محضرچی است. در صورت مشاهده، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به 90003119 از طریق پیامک اطلاع دهید.
قابل ذکر است که شماره‌ 90003119 تنها سامانه ارسال پیامک هست و وضعیت پردازش سفارشات مشتریان، رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه محضرچی را به اطلاع کاربران می‌رساند.