سند تعهد به آموزش و پرورش

از جمله اسناد قابل تنظیم در دفترخانه، سند تعهد به آموزش و پرورش است.

همه چیز درباره دفترخانه و تفاوت سند عادی و سند رسمی!

چرا باید سندرسمی تعهد به آموزش و پرورش را تنظیم کنیم:

چنانچه قصد تاسیس هر نوع آموزشگاهی داشته باشید باید تعهدی به اداره آموزش و پرورش بدهید که در آن باید متعهد گردید كه كليه مقررات آيين نامه تاسيس آموزشگاه ها مصوب جلسه شوراي عالي  آموزش و پرورش و اصلاحات بعدي ناظر به آئين نامه را رعايت نموده و چنان چه شخصأ از ادامه كار منصرف يا به دليل تخلفات و يا به جهاتي ديگر امتياز آموزشگاه لغو شود و امكان ادامه تحصيل دانش آموزان تا پايان دوره به دلايلي معتذر گردد سازمان آموزش وپرورش شهر تهران مجاز ميباشد نسبت به باقي مانده تعهدات آموزشگاه و تقويم آن به پول رسمي كشور اقدام و از شما مطالبه نمايد.

همچنین ضامنی باید ضمانت شما را نماید بدین شرح که، ضامن باید متعهد و ملزم شود هر موقع اداره آموزش و پرورش شهر تهران خسارات وارده از متعهد را از حيث عدم اتمام دوره مربوطه تقويم و مورد مطالبه قرار داده و پرداخت مبلغ مورد مطالبه از جناب متعهد با اشكال يا اصولا غير مقدور گردد بلادرنگ خسارت مذكور را پرداخت نماید و سازمان آموزش و پرورش ياد شده براي وصول حقوق خود؛ حق مطالبه و صدور اجرائيه عليه هر يك از دو نفر متضامنأ داشته و تشخيص ميزان خسارت ناشي از عدم ايفاي تعهد متعهد نيز باسازمان آموزش وپرورش باشد.

نمونه سند رسمی تعهد به اموزش و پرورش در خصوص تاسیس آموزشگاه:

اينجانب ………….. موسس آموزشگاه علمي آزاد …………. با اسقاط كافه اعتراضات ودعاوي احتمالي و واقعي خيارات ملتزم و متعهد ميگردم كه كليه مقررات آيين نامه تاسيس آموزشگاه هاي علمي آزاد مصوب جلسه شوراي عالي  آموزش و پرورش واصلاحات بعدي ناظر به آئين نامه را رعايت نموده وچنان چه شخصأ از ادامه كار منصرف يا به دليل تخلفات ويا به جهاتي ديگر امتياز آموزشگاه لغو شود و امكان  ادامه تحصيل دانش آموزان تا پايان دوره به دلايلي معتذر گردد سازمان آموزش وپرورش شهر تهران مجاز ميباشد نسبت به باقي مانده تعهدات آموزشگاه و تقويم آن به پول رسمي كشور اقدام و از اينجانب مطالبه نمايد .

ضامن:

اینجانب ……………….. متعهد و ملزم مي شوم هر موقع سازمان آموزش وپرورش شهر تهران خسارات وارده از متعهد را حيث عدم اتمام دوره مربوطه تقويم و مورد مطالبه قرارداده و پرداخت مبلغ مورد مطالبه از جناب متعهد با اشكال يا اصولا غير مقدور گردد بلادرنگ  خسارت مذكور را پرداخت نمايم وسازمان آموزش وپرورش ياد شده براي وصول حقوق خود ؛ حق مطالبه و صدوراجرائيه عليه هر يك از دو نفر متضامنأ داشته و تشخيص ميزان خسارت ناشي از عدم ايفاي تعهد متعهد نيز باسازمان آموزش وپرورش بوده وقطعي و غير قابل اعتراض مي باشد.

برای مشاهده و خرید و دانلود متن کامل روی عکس زیر کلیک کنید.

هزینه تنظیم این سند در دفترخانه

هزینه تنظیم در دفترخانه اسناد رسمی

128,000 تومان

به ازاء هر نفر اضافه تر از دو نفر و یا هر برگه اضافه تر از یک برگه 10,900 تومان به مبلغ فوق اضافه می گردد.

لیست مامل دفاتر اسناد رسمی

لیست کامل محضر خانه ها به همراه تلفن و آدرس و…

 

در خصوص این مطلب، سوالات خود را فقط زیر این پست در قسمت دیدگاه ها بنویسید.
خیلی زود جواب شما در پاسخ به دیدگاهتان داده خواهد شد.

برچسب ها

اشتراک گذاری این پست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Solve : *
4 + 10 =


سیر تا پیاز سیستم ثبت آنی
کلیشه جامع نمونه اسناد
انواع کامپیوتر و تجهیزات دفترخانه
دانلود مستقیم اپلیکیشن اندروید محضرچی
لیست کلیه دفاتر اسناد رسمی سراسر کشور
تبلیغات دفترخانه ای
Search
Generic filters
فهرست